HAKKIMIZDA

Biz kimiz?

Kodlooper Yazılım 2017 yılında genç girişimciler tarafından kurulmuş interaktif bir yazılım şirketidir.Şirket içerisinde yapılan ve yapılacak tüm işler her daim gelişmeye ve geliştirmeye açık olacak bir şekilde amaçlanarak yapılır ve bu şirketimizin en büyük prensibidir.

Yeni fikirleri sürekli bünyesinde barındıran şirketimiz bu sayede çağın ilerisinde tasarımlar ve yazılımlar yapmaktadır. Bu ise şirketimizin her daim geliştirmeye ve gelişmeye açık olduğunun yadsınamaz bir kanıtıdır.

Bu tasarımlar yapılırken en büyük prensiplerimizden biri olan geliştirmeye yatkın yazılımlarımız sayesinde yapılan işlerde ileride yaşanılacak sorunlarında önüne geçmiş oluyoruz.

Misyonumuz

Gelişmeye açık olan sektör içerisindeki fikirleri ortaya çıkartıp, beklentiler doğrultusunda projeler ortaya koymak ve bu projeleri en aktif bir biçimde gerçeğe dönüştürmektir.

  • Gelişmeye açık olan sektör içerisindeki fikirler.Gelişmeye açık olan sektör içerisindeki fikirler.Gelişmeye açık olan sektör içerisindeki fikirler.
  • Gelişmeye açık olan sektör içerisindeki fikirler.Gelişmeye açık olan sektör içerisindeki fikirler.
  • Gelişmeye açık olan sektör içerisindeki fikirler.Gelişmeye açık olan sektör içerisindeki fikirler.Gelişmeye açık olan sektör içerisindeki fikirler.
Vizyonumuz

Genç ve dinamik ekibimiz sayesinde hızla gelişen bu sektörde sağlam adımlar atarak, yeni ve geliştirilebilir fikirler ortaya çıkartıp bu fikirleri prensiplerimiz doğrultusunda hizmete sunmak ve bu sektör içerisindeki en farklı aynı zamanda en yaratıcı şirket olmaktır.

REFERANSLARIMIZ