Uzaktan Eğitim Sistemi

Kodlooper Yazılım ve Rodos Grup olarak  2 yılı aşkın geliştirdiğimiz  ' Uzaktan Eğitim Sistemi ' modüllerden oluşan ve isteklerinize göre şekil alan bir yapıdadır. Bizlere talep oluşturarak isteklerinizi ilettiğiniz de sizler için özel bir demo sunma imkanına sahibiz.

Sınav Modülü

Esnek sınav modülümüz 10k gibi katılımcılarda dahi sorun yaşamadan deneme sınavı yapmanıza imkan sağlayabilmektedir. Aynı zamanda isteğe bağlı olarak eğitim sonunda veya program sonunda sınav yapmanızı sağlayacak esnekliğe de sahiptir.  Sınavlar için dilerseniz süreli seçeneğimizi seçerek sınavlarınızı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Eğitim İçerik Yönetim Modülü

Sistemimiz ders ve konu mantığıyla işlemektedir. Derslerinize konular atayarak sistemsel bir şekilde katılımcılarımızı kafa karışıklığı olmadan eğitimlere odaklanmasını sağlayabilirsiniz.

Sms Modülü

Katılımcılarımızı sisteme eklediğimizde sınav gününden bir gün önce sms modülümüz sayesinde bilgilendirebilirsiniz.

Eğitim Video Desteği

Sizler için kendi stüdyolarımız da profosyonel grafik ekibimiz ve organizasyon ekibimiz eşliğinde çekimleri gerçekleştirebiliriz. Stüdyomuz içerisinde Full Hd video çekebileceğimiz kamera sistemimiz arka planı rahatça isteğinize uygun getirebilmek için yeşil perdemiz ve buna uygun bir ışık sistemimiz bulunmaktadır.

Raporlama Modülü

Sınav sonuçlarını , Öğrencilerin dersleri tamamlama durumlarını öğrenebileceğiniz bir modülümüz bulunmaktadır.

Grup Bazlı ve Ders Bazlı Eğitim Yönetim Sistemi Modülleri

İsterseniz grup bazlı eğitim yönetimini seçerek tüm eğitimler tamamlandıktan sonra katılımcıları değerlendirmeye tabi tutabilir. Veya her ders sonunda öğrencileri değerlendirmeye tabi tutabilirsiniz.

Sertifika Modülü

Sistem üzerinden her grubun sertifikasını toplu olarak yazdırabilmek ve işlerinizi daha kolaylaştırmak için  Sertifika modülünü tercih edebilirsiniz. 

Demo İçin Tıklayınız

“İhtiyaçlarınızı sağ tarafta belirttiğiniz takdirde en hızlı şekilde danışmanlarımız size fiyat teklifinde bulunsun.”
Kodlooper Yazılım & Geliştirme